medycyna
estetyczna

Mezoterapia odmładzająca

czas zabiegu:
około 1 godz.
rekonwalescencja:
brak
najlepsze efekty po: 7 dniach
zalecana ilość zabiegów: 6
zabieg wykonuje:
lekarz
rodzaj:
twarz

Mezoterapia odmładzająca

Mezoterapia odmładzająca w Prime Clinic w innych słowach to natychmiastowo odmładzający zabieg poprawiający nawilżenie i odżywienie skóry, aby przywrócić jej jędrność i piękny młody owal twarzy. Zabieg to sprawdzona metoda na odmłodzenie.

Zabieg zapewnia długotrwały efekt liftingu, dodatkowo rewitalizuje skórę, stymuluje produkcję włókien kolagenu i elastyny. Ponadto, mezoterapia odmładzająca wypełnia i wygładza drobne zmarszczki. W Prime Clinic zawsze uzyskasz naturalne efekty zabiegu.

Dla kogo terapia odmładzająca?

Wskazania do wykonania zabiegu: Zabieg rekomendowany dla osób z cienką, wiotką i odwodnioną skórą. Warto podkreślić, że zabieg daje efekt odżywienia, liftingu krótko mówiąc daje efekt odmłodzenia skóry twarzy. Likwiduje efekt skóry poszarzałej, wymagającej regeneracji oraz rozświetlenia. Na której widoczne są powierzchowne zmarszczki i rozszerzone pory. Dzięki właściwościom liftingującym pomaga przywrócić młodzieńczy kontur twarzy.

Kto powinien skorzystać z zabiegu mezoterapii igłowej ? 

Zabieg można zaliczyć do zabiegów prewencyjnych, zabieg znakomicie opóźnia procesy starzenia. 

Warto nadmienić, że składniki używane podczas zabiegu silnie wpływają na odbudowę skóry są nimi: kwas hialuronowy i zestaw 59 witamin o silnym działaniu antyoksydacyjnym.

Kiedy zobaczysz efekt po zabiegu mezoterapia odmładzająca?

W przeciwieństwie do zabiegu delikatniejszej mezoterapii mikroigłowiej, zabieg mezoterapia igłowa twarzy to sposób na młodość. Po pierwsze, efekt widoczny zaraz po zabiegu, ponieważ silnie regeneruje skórę.  Powtarzany regularnie zapewnia długotrwały młodszy wypoczęty wygląd.

Czy zabieg regeneracji skóry wymaga przygotowania?

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjenta. 

Przebieg zabiegu mezoterapii igłowej? 

Zabieg mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym polega na iniekcji HA w głębokie warstwy skóry pacjenta. Zabieg wykonuje lekarz metodą kaniulową – endoloftingiem. Dzięki temu pacjent nie ma śladów po nakłuciach jak w przypadku iniekcji tradycyjną metodą mezoterapii. Zabieg jest bezbolesny. Przede wszystkim po zabiegu pacjent nie wymaga żadnej rekonwalescencji. W dniu iniekcji preparatu i kilka dni po zabiegu nie wolno korzystać z sauny, solarium, wystawiać skóry na działanie promieni UV. Powinno się unikać zarówno bardzo niskiej, jak i wysokiej temperatury.

Jak często wykonywać zabieg mezoterapia igłowa? 

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, zabieg należy powtórzyć po 6 miesiącach. Regularne odmłodzenie skóry twarzy to klucz do sukcesu w terapii.

Badania kliniczne dowiodły, że skóra bardzo dobrze toleruje preparaty zawarte w kuracji. Jednak, jak w wypadku wszystkich zabiegów polegających na przerwaniu ciągłości naskórka, mogą zdarzyć się niewielkie i krótkotrwałe działania niepożądane. Są to głównie: siniaczki i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia. Ustępują one zwykle od 3 do 6 dni po zabiegu.

Nie zapominaj o stosowaniu mezoterapii odmładzającej okolic oczu.

W podsumowaniu, odmłodzenie skóry twarzy może w znaczny sposób poprawić Twoje samopoczucie. Dodać pewności siebie dzięki poprawie jakości skóry. Pamiętaj, że dbanie o skórę, zdrowa dieta i aktywność fizyczna działają przeciwstarzeniowo.

Zapoznaj się z innym zabiegiem silnie odmładzającym. 

Oczywiście, w Prime Clinic pacjent i efekty zabiegu są dla nas najważniejsze, dlatego świadczymy usługi medyczne i kosmetologiczne na najwyższym poziomie. Ceny mezoterapii znajdziesz poniżej w cenniku.

 

 

Efekty zabiegu:
 • Poprawa owalu twarzy
 • Skóra nawilżona
 • Skóra ujędrniona
 • Zwężone pory
Wskazania:
 • Skóra sucha, odwodniona
 • Skóra cienka
 • Skóra wiotka
 • Skóra szara
 • Skóra zmęczona
 • Skóra pomarszczona
 • Opadający owal twarzy
Zalecenia pozabiegowe:
 • Unikanie skrajnych temperatur ( ciepła i zimna)
 • Stosowanie filtrów UV
 • Rekomendowane stosowanie produktów indywidualnie dopasowanych do potrzeb skóry pacjenta. W Prime Clinic zapraszamy na bezpłatną konsultację kosmetologiczną, podczas której kosmetolog dobierze odpowiednie produkty pielęgnacyjne do indywidualnych potrzeb pacjenta.
Przeciwwskazania:
 • Ciąża
 • Alergia
 • Cukrzyca
 • Stany zapalne skóry
 • Aktywna opryszczka
 • Terapia lekami obniżającymi krzepliwość skóry
 • Choroba nowotworowa
Cennik:
Zabieg Ilość zabiegów Cena
Filorga Bio Nutri Lift 1 zabieg od 1200 zł

Zabiegi alternatywne

RF mikroigłowy na twarz

Lifting 3D. Odbudowuje, napina, likwiduje zmarszczki. Poprawia owal twarzy unosi policzki.

Komórki macierzyste odmładzanie

Odmłodzenie, wypełnienie skóry antologicznym materiałem pacjenta. Najsilniejsza metoda odmłodzenia skóry dostępna na rynku

Osocze bogatopłytkowe Premium

Najwyższe stężenie osocza na rynku. Silna rewitalizacja, odmłodzenie, regeneracja skóry wzbogacone o kwas bursztynowy silnie rozjaśniający.

Biostymulatory tkankowe

Zabieg przeciwstarzeniowy, głęboko liftingujący. Poprawia owal twarzy, stymuluje biorejstrukturyzację skóry.

Laser CO2

Laser ablacyjny. Całkowita regeneracja, odmłodzenie skóry. Likwidacja blizn potrądzikowych oraz przerostowych. Likwidacja zmarszczek.

Kwas bursztynowy- odbudowa i rozjaśnienie

Silnie odmładza skórę, rozjaśnia ją. Skóra pod zabiegu jest napięta rozjaśniona, odbudowana. Efekt odmłodzenia.

Mezoterapia mikroigłowa

Regeneracja i rewitalizacja skóry. Niweluje zmarszczki, napina i odbudowuje skórę.

Mezoterapia mikroigłowa plus kwasy TCA

Regeneracja, rewitalizacja twarzy, znacząca poprawa jakości skóry. Likwidacja blizn i przebarwień o różnym podłożu w tym trądzikowym.

Nici Liftingujące

Nici liftingujące są należą do terapii liftingująco - odmładzających . Nici działają jak rusztowanie dla skóry, stymulują produkcję kolagenu, aby podtrzymać rezultat terapii. Efekt liftingu jest natychmiastowy, skóra staje się gładsza.

Rozjaśnianie przebarwień

Terapia rozjaśniająca koloryt skóry, spłyca zmarszczki, odbudowuje strukturę skóry.

Laser frakcyjny nieablacyjny

Odmładzanie skór problematycznych, blizny potrądzikowe, szerokie pory, rozstępy.