medycyna
estetyczna

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy

czas zabiegu:
około ustala kosmetolog
rekonwalescencja:
brak
najlepsze efekty po: 1 dniu
zalecana ilość zabiegów: 6
zabieg wykonuje:
kosmetolog
rodzaj:
twarz

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy Warszawa

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy obejmują różne techniki mające na celu poprawę wyglądu i zdrowia skóry. 

Na wstępie warto zaznaczyć, że już sama pielęgnacja twarzy jest bardzo ważna dla utrzymania zdrowego i młodego wyglądu skóry. Pielęgnacja twarzy nie jest tylko kwestią fizycznego zdrowia, ale ma też wpływ na nasze emocje. Czysta, zdrowa skóra może poprawić samoocenę i pewność siebie.

Mając na względzie zdrowie Twojej skóry powinieneś codziennie oczyszczać ją, tonizować, nawilżać, stosować ochronę UV. 

Zabiegi pielęgnacyjne przeciwdziałają nie tylko problemom skóry, ale również działają przeciwstarzeniowo. 

Właściwa pielęgnacja może pomóc opóźnić pojawienie się pierwszych oznak starzenia takich jak zmarszczki, plamy czy problemy naczyniowe. 

W Prime Clinic skutecznie poradzisz sobie z problemami skórnymi takim jak np.  trądzik, suchość skóry, nadmierne tłuszczenie, a nawet pewne stany zapalne.

Miej też moment dla siebie. Zabiegi pielęgnacyjne to także doskonały sposób na relaks i zadbanie o siebie.

Pamiętaj, że każda skóra jest inna i to, co działa dla jednej osoby, niekoniecznie musi działać dla innej. Ważne jest, aby dostosować zabieg do swojego typu skóry.

Kilka przykładów zabiegów w Prime Clinic 

ZABIEG ODNAWIAJĄCY Z WYCIĄGIEM Z BIAŁKA ŚLIMAKA

Terapia silnie odnawiająca (z wyciągiem z białka ślimaka) przeznaczona dla każdego rodzaju skóry. Zabieg świetnie regeneruje, stymuluje rozrost komórek, chroni przed bakteriami, przywraca równowagę nawilżenia, przyspiesza gojenie. Przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników. Dzięki terapii znormalizujesz, odżywisz, uelastycznisz i pojędrnisz skórę.

 PROBLEM SKÓRY NACZYNIOWEJ

Zabieg na rozszerzone naczynka dla skór z zaburzoną cyrkulacją krwi. Zabieg aktywizuje mikrokrążenie, zwęża naczynia, koi , likwiduje przekrwienie oraz nawilża. Tym zabiegiem skórę dotleninisz i  odnowisz,

PROCEDURA  NAWILŻAJĄCA

Zabieg nawilżający – dla skór suchych, odwodnionych. Równoważy barierę ochronną, nawilża i utrzymuje właściwy poziom wilgotności, chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Efekt zabiegu to skóra zregenerowana,  nawilżona i wygładzona.

Dla SKÓR WRAŻLIWYCH

Zabieg dla skór wrażliwych (naczyniowych) – minimalizuje reakcje skóry wrażliwej , równoważy barierę ochronną , likwiduje przekrwienia. Odczula, działa przeciwzapalnie i zmiękczająco. Po zabiegu skóra jest odnowiona, mocno nawilżona i dotleniona.

ZABIEG ANTYSMOGOWY

Zabiegiem antysmogowym naprawisz szkody wyrządzone przez czynniki zewnętrzne. Zabieg inicjuje procesy w skórze przywracające naturalne piękno i promienność. Nadasz skórze aksamitną teksturę i skutecznie ochronisz przed zanieczyszczeniami i wolnymi rodnikami. Zabieg silnie rozjaśnia skórę, skóra po nim staje się mocniejsza wypełniona. Zabieg  można zaliczyć do zabiegów terapeutyczno bankietowych, porównywalnych z efektami jakie dają otrzymujemy stosując zabiegi laserowe mające na celu okresowy lifting twarzy.

Bezpośrednio po zabiegu każdy z pacjentów widzi poprawę jakości skóry, jak również efekt podniesionego owalu twarzy. Regularne powtarzanie zabiegu wraz z stosowaniem linii kosmetyków znakomicie długookresowo podtrzymuje efekty zabiegu Zabieg dedykowany jest dla wszystkich typów skór w tym również problematycznych zmagających się z aktywnym trądzikiem, trądzikiem różowatym, atopią.

Sumując wszystkie zabiegi są  poparte badaniami klinicznymi, przede wszystkim pod kontem ochronnego i oczyszczającego działania preparatów używanych podczas zabiegu.

Zalecana ilość zabiegów to 5 w odstępach 2 tygodniowych.

Inne zabiegi na twarz w ofercie Prime Clinic

 

 

Efekty zabiegu:
 • poprawa owalu twarzy,
 • ujędrnienie
 • nawilżenie,
 • regenerację i odżywienie skóry,
 • redukcja przebarwień
 • oczyszczenie skóry
Wskazania:
 • Przesuszona skóra,
 • Przebarwienia
 • Skóra naczynkowa
 • Problemy skórne
 • Trądzik
 • Nieodżywiona skóra
Zalecenia pozabiegowe:

W zależności od wykonanego zabiegu, w celu zapewnienia najlepszych efektów należy stosować się do zaleceń kosmetologa. Zalecane jest również stosowanie kosmetyków ochronnych i pielęgnacyjnych.

Przeciwwskazania:

Przeciwskazania są zróżnicowane w zależności od wykonywanego zabiegu i są podawane przez kosmetologa podczas wywiadu zabiegowego.

Cennik:
Cena zabiegu w zależności do rodzaju od 400 zł za 1 zabieg

Zabiegi alternatywne

Mezoterapia mikroigłowa

Regeneracja i rewitalizacja skóry. Niweluje zmarszczki, napina i odbudowuje skórę.

Mezoterapia mikroigłowa plus kwasy TCA

Regeneracja, rewitalizacja twarzy, znacząca poprawa jakości skóry. Likwidacja blizn i przebarwień o różnym podłożu w tym trądzikowym.

RF mikroigłowy na twarz

Lifting 3D. Odbudowuje, napina, likwiduje zmarszczki. Poprawia owal twarzy unosi policzki.

Oczyszczanie twarzy manualne

Oczyszczanie twarzy manualne skutecznie oczyści Twoją skórę z krost, zaskórników i wągrów. Skóra staje się czysta i moda. Zabieg znacznie podnosi samoocenę u osób młodych zmagających się z niedoskonałościami cery.

Wodorowe oczyszczanie twarzy

Głębokie oczyszczanie twarzy przy użyciu wodoru. Antyoksydacja, poprawa kolorytu i tekstury skóry.

Zabieg przeciwstarzeniowy

Zabieg przeciwstarzeniowy mocno zagęszczający, rewitalizujący i napinający skórę.

Rozjaśnianie przebarwień

Terapia rozjaśniająca koloryt skóry, spłyca zmarszczki, odbudowuje strukturę skóry.

Oxybrazja i infuzja tlenowa

Połączenie oczyszczania twarzy z efektem odmłodzenia.

Peelingi chemiczne

Regeneracja, odmłodzenie i wyrównanie kolorytu skóry poprzez dermabrazję chemiczną.