Prime ClinicAleksandra Bak

Aleksandra Bąk

Dietetyk

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych) oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego (Żywienie człowieka).

Współzałożycielka jednego z pierwszych cateringów dietetycznych w Warszawie, gdzie od 2012 roku opracowuje nowe pomysły na pyszne i zdrowe potrawy. Od ponad 4 lat prowadzi także indywidualne poradnictwo żywieniowe w jednej z większych firm dietetycznych w Polsce.

We współpracy z klientem bardzo ceni sobie partnerstwo. Uważa, że rola dietetyka nie sprowadza się tylko do wręczenia idealnej, modelowej diety, czy też pouczania i wytykania błędów.

Stara się prowadzić każdą osobę wspierając ją, motywując i inspirując. Ułatwia przelanie diety z papieru na realne życie. Największą satysfakcję czuje, kiedy zauważa u swoich klientów nie tylko efekty, a przede wszystkim zmianę sposobu myślenia i podejścia do jedzenia.

Powrót

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Newsletter

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.

autor techniki

Robert Chmielewski, MD

Chirurg, Specjalista medycyny estetycznej i terapii anti-aging.

W Prime Clinic wykorzystywana jest autorska, innowacyjna metoda iniekcji SMART, Anti-Aging Network TM.