Małe piersi. Naturalne powiększenie piersi własnym tłuszczem lipotransfer to innowacyjna metoda, która nie tylko zwiększa objętość piersi, ale także daje naturalny i trwały efekt. Metoda wykorzystuje tkankę tłuszczową z innych obszarów ciała, zapewniając piękny i harmonijny wygląd.

Skorzystaj z konsultacji lekarskiej w Prime Clinic aby omówić opcję wypełnienia, ujędrnienia małych piersi.

Małe

Lipofilling – ciało

Przeszczep tłuszczu w wybrane partie ciała, twarz, piersi, pośladki, dłonie.

Liposukcja wodna WAL

Permanentna likwidacja tkanki tłuszczowej poprzez wypłukanie jej wypłukanie z tkanek. Zabieg nie niszczy naczyń krwionośnych.

Małe piersi jak jest to postrzegane?

Małe piersi kobiet to nie schorzenie, a subiektywna ocena wyglądu własnego ciała. Każda kobieta ma inny kształt i rozmiar piersi są to unikalne cechy wyglądu każdego człowieka i jest to całkowicie naturalne. To, jakie masz piersi, małe piersi czy duże piersi, nie powinno wpływać na Twoją samoocenę ani poczucie własnej wartości.

Standardy piękna, wygląd piersi małe piersi czy duże piersi.

Warto pamiętać, że standardy piękna i atrakcyjności są subiektywne i różnią się w zależności od kultury, społeczeństwa i osobistych preferencji. To, co jest ważne, to akceptacja i szacunek dla swojego ciała oraz poczucie własnej wartości. Warto również pamiętać, że to, jak ktoś wygląda zewnętrznie, nie jest jedynym kryterium, które definiuje ich jako osobę.

Konsultacja lekarska w sprawie powiększania piersi

Jeśli masz jakieś niepokoje lub kompleksy związane z rozmiarem swoich piersi ( małe piersi) , warto porozmawiać o nich z bliskimi osobami lub z profesjonalistą lekarzem w Prime Clinic w Warszawie. Wsparcie lekarza może pomóc rozwiązać ewentualne kompleksy związane z wyglądem sylwetki. Tym bardziej, że rozmiaru ani kształtu piersi nie da się zmienić dietą, ani ćwiczeniami. 

Dostępne metody powiększania, liftingowania piersi.

Istnieją różne opcje wypełniania małych piersi, jeśli chodzi o zmiany ich rozmiaru lub kształtu. Oto kilka popularnych opcji:

Operacja powiększenia piersi (implanty piersiowe) dają efekt powiększenia i ujędrnienia piersi jednak jest to zawsze związane z implementacją ciała obcego w nasz organizm. 

Jedną z najbezpieczniejszych metod wypełniania piersi jest Fat transfer (lipotransfer) innymi słowy przeszczep tłuszczu do piersi lipofiling:

Ta technika polega na przeniesieniu własnego tłuszczu z innych obszarów ciała (np. brzucha, ud) do piersi. Jest to bardziej naturalny sposób na zwiększenie objętości piersi, ale wymaga obecności wystarczającej ilości tkanki tłuszczowej do przeszczepu.

Pamiętaj, że ćwiczenia i zdrowa dieta wspomagają stan skóry i mięśni które utrzymują tkankę gruczołową w odpowiednim miejscu. 

Choć nie spowodują one znaczącego wzrostu rozmiaru piersi, mogą poprawić ogólny wygląd i jędrność.

Jeżeli planujesz poddać się zabiegowi powiększenia piersi to:

Przed podjęciem decyzji o jakiejkolwiek procedurze lub zabiegu związanym z piersiami ( powiększenia małych piersi) , zawsze zaleca się konsultację z lekarzem lub specjalistą od chirurgii plastycznej, aby omówić opcje i potencjalne ryzyko oraz dowiedzieć się, która opcja jest najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań.