Asymetrię twarzy z powodzeniem można leczyć. Toksyna Botulinowa, nici liftingujące, autologiczne wypełnianie ubytków tłuszczem. Masaże powięziowe, facemodeling.

Jeżeli doskwiera co problem asymetrii twarzy, nie zwlekaj zapisz się na konsultację w Prime Clinic. Pomożemy ci rozwiązać problem tym samym podnieść samoocenę.

Asymetria

Endolifting niechirurgiczny lifting

Alternatywa dla chirurgicznego liftingu twarzy. Uniesienie owalu twarzy.

Facemodeling liftingujący masaż twarzy

Facemodeling to długookresowy manualny lifting twarzy. Terapia łączy unikatowe techniki masażu. Modeluje i odmładza twarz. Wykonywany regularnie wyszczupla twarz.

HIFU lifting ultradźwiękowy

Lifting twarzy, uniesienie owalu i policzków.

Komórki macierzyste odmładzanie

Odmłodzenie, wypełnienie skóry antologicznym materiałem pacjenta. Najsilniejsza metoda odmłodzenia skóry dostępna na rynku

Laminacja brwi i rzęs

Alternatywa dla makijażu permanentnego. Korekcie ulega kształt brwi i rzęs.

Leczenie bruksizmu

Osłabienie mięśni żwaczy. Leczenie toksyną botulinową.

Lifting Brwi Brow lift

Chirurgiczny Lifting Brwi, Brow lift, nazywany również jako lifting czoła. Podniesienie brwi daje efekt otwartego oka, często bez potrzeby plastyki powiek.

Lip lift lifting ust

Lip lift lifting ust, chirurgiczne usunięcie nadmiaru skóry na górnej wardze. Permanentny efekt naturalnie większych ust, przez co następuje odmłodzenie twarzy.

Liposukcja podbródka

Trwałe usunięcie nadmiaru podbródka, lifting podbródka. Zbieg jednorazowy dający permanentny efekt.

Masaż Hadado®

Masaż liftingujący twarz, szyję i dekolt. Masaż powięziowy. Systematycznie wykonywany daje efekt długookresowego liftingu

Masaż Kobido

Masaż odmładzająco relaksujący, dający efekt liftingu.

Masaż liftingujący FLOW

Masaż liftingujący FLOW to kompozycja odmładzającego masażu tkanek głębokich twarzy, szyi i dekoltu. Niweluje zastoje limfatyczne przez co twarz staje się jędrna wyszczuplona.

Modelowanie i powiększanie ust

Odświeżanie, modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym.

Nici Liftingujące

Nici liftingujące są należą do terapii liftingująco - odmładzających . Nici działają jak rusztowanie dla skóry, stymulują produkcję kolagenu, aby podtrzymać rezultat terapii. Efekt liftingu jest natychmiastowy, skóra staje się gładsza.

Niechirurgiczna korekta nosa

Korekta krzywizny nosa przy użyciu kwasu hialuronowego. Efekt natychmiastowy, alternatywa dla chirurgicznej korekty nosa.

Plastyka Powiek

Plastyka powiek (blefaroplastyka) to chirurgiczne wycięcie nadmiaru skóry na powiece. Daje efekt odmłodzenia okolic oka i twarzy. Zabieg zalecany dla osób w każdym wieku gdzie następuje przerost skóry na powiece.

Przeszczep tłuszczu do twarzy

Permanentna odbudowa utraconych objętości w twarzy. Przywrócenie młodzieńczego wyglądu.

Siatka hialuronowa

Odbudowa rusztowania dla skóry, dedykowana dla skór wiotkich, opadających.

Toksyna botulinowa

Likwidacja zmarszczek, unoszenie brwi. Modelowanie twarzy.

Wolumetria twarzy

Niechirurgiczny lifting twarzy. Odbudowa utraconych objętości. Podniesienie owalu, wypełnienie policzków.

Asymetria twarzy to częsty problem wielu pacjentów. Warto zauważyć, że każdy człowiek ma asymetryczną twarz. Oznacza to, że obie części twarzy nie są symetryczne względem osi pionowej. W większości przypadków jest ona niemal niezauważalna. W niektórych przypadkach asymetria może wpływać na wygląd zewnętrzny, co wpływa na obniżenie samooceny. Istnieje wiele czynników, które mogą wpływać na widok zewnętrzny twarzy. Do nich należą różnice w pracy mięśni, nierównomierność tkanki tłuszczowej, urazy, blizny i czynniki genetyczne. 

Czy asymetrię twarzy można wyleczyć? 

Gdy asymetria twarzy jest źródłem niezadowolenia z wyglądu, warto skonsultować to z lekarzem specjalistą z zakresu medycyny estetycznej. W Prime Clinic w Warszawie otrzymasz poradę medyczną w jaki sposób możemy ci pomóc. Należy pamiętać, że asymetrii twarzy nie można wyleczyć. Można natomiast długookresowo skutecznie zniwelować różnice w proporcjach poszczególnych części twarzy, obniżyć napięcie mięśniowe które wpływa na tworzenie się dysproporcji.  Sprzymierzeńcem w tej dziedzinie są popularne zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, nici liftingujących,  a nawet przeszczepienia tłuszczu.