Podwójny

Endolifting niechirurgiczny lifting

Alternatywa dla chirurgicznego liftingu twarzy. Uniesienie owalu twarzy.

Facemodeling liftingujący masaż twarzy

Facemodeling to długookresowy manualny lifting twarzy. Terapia łączy unikatowe techniki masażu. Modeluje i odmładza twarz. Wykonywany regularnie wyszczupla twarz.

HIFU lifting ultradźwiękowy

Lifting twarzy, uniesienie owalu i policzków.

Komórki macierzyste odmładzanie

Odmłodzenie, wypełnienie skóry antologicznym materiałem pacjenta. Najsilniejsza metoda odmłodzenia skóry dostępna na rynku

Laser frakcyjny nieablacyjny

Odmładzanie skór problematycznych, blizny potrądzikowe, szerokie pory, rozstępy.

Laserowy drenaż limfatyczny na twarz

Zmniejsza obrzęki, działa liftingująco. Robiony regularnie wyszczupla twarz unosi policzki

Liposukcja podbródka

Trwałe usunięcie nadmiaru podbródka, lifting podbródka. Zbieg jednorazowy dający permanentny efekt.

Masaż Hadado®

Masaż liftingujący twarz, szyję i dekolt. Masaż powięziowy. Systematycznie wykonywany daje efekt długookresowego liftingu

Masaż liftingujący FLOW

Masaż liftingujący FLOW to kompozycja odmładzającego masażu tkanek głębokich twarzy, szyi i dekoltu. Niweluje zastoje limfatyczne przez co twarz staje się jędrna wyszczuplona.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg odmładzający, który poprzez mikroiniekcje skutecznie zwalcza oznaki starzenia, nawilża i rewitalizuje skórę, oferując natychmiastowe wygładzenie skóry.

Mezoterapia mikroigłowa

Regeneracja i rewitalizacja skóry. Niweluje zmarszczki, napina i odbudowuje skórę.

Wodorowe oczyszczanie twarzy

Głębokie oczyszczanie twarzy przy użyciu wodoru. Antyoksydacja, poprawa kolorytu i tekstury skóry.

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy obejmują różne techniki mające na celu poprawę wyglądu i zdrowia skóry. 

Podwójny podbródek czym jest?

Podwójny podbródek to problem, z którym zmaga się spora część populacji ok 30%. Problem dotyczy osób szczupłych jak również otyłych. Podwójny podbródek jest spowodowany nadmiarem tkanki tłuszczowej pod skórą w dolnej części twarzy. Tak układający się tłuszcz daje wrażenie posiadania drugiej brody inaczej zwanej podwójnym podbródkiem. 

W istocie skala problemu z podwójnym podbródkiem jest inna dla każdego pacjenta. Oznacza to że dla jednych jest to tylko drobna niedoskonałość, dla innych problem estetyczny, który wpływa na pewność siebie. 

Jakie są przyczyny podwójnego podbródka? 

Przede wszystkim genetyka. W istocie największy problem wynika z predyspozycji rodzinnych pacjenta, gdzie w rodzinie odnotowuje się częste pojawianie się tłuszczu w okolicy podbródka. Z drugiej strony wiek. Z wiekiem skóra traci elastyczność co prowadzi do pojawienia się wiotkiej skóry w okolicy brody. Po trzecie nadwaga. Otyłość wpływa na gromadzenie się tłuszczu w obrębie całego ciała, toteż prowadzi do podwójnego podbródka.

Jak leczyć podwójny podbródek? 

Należy pamiętać, że, aby pozbyć się podwójnego podbródka, należy przede wszystkim należy udać się na konsultację lekarską do kliniki medycyny estetycznej Prime Clinic w Warszawie. 

Często ćwiczenia na podwójny podbródek nie wystarczą. Specjalista z zakresu medycyny estetycznej zaproponuje rozwiązania w zależności od skali Twojego problemu. Jest bardzo wiele zabiegów, dzięki którym pozbędziesz się podwójnego podbródka tym samym ujędrnisz obwisłą skórę w jego obszarze. W Prime Clinic w Warszawie skorzystać możesz z zabiegów małoinwazyjnych jak również inwazyjnych, lecz bardzo skutecznych. Na przykład zabieg liposukcji podbródka jest najskuteczniejszym jednorazowym zabiegiem niwelującym problem w przeciwieństwie do lipolizy podbródka, która niesie ze sobą ryzyka powikłań. W Prime Clinic również dokonasz bezoperacyjnego liftingu podbródka, lekarz przedstawi Tobie szczegóły zabiegu. 

Podwójny podbródek dobra cena w Prime Clinic w Warszawie.

Jak zapobiegać powstawaniu podwójnego podbródka? 

Bez względu jaki zabieg wybierzesz pamiętaj o prowadzeniu zdrowego trybu życia. Regularne ćwiczenia, zdrowa dieta to sprzymierzeńcy w utrzymaniu zdrowej sylwetki. W Prime Clinic zawsze staramy się zaproponować najskuteczniejsze rozwiązanie Twojego problemu zdrowotnego.