Małe
pośladki

Zabiegi

Drenaż limfatyczny podciśnieniowy laser

Drenaż limfatyczny laser podciśnieniowy LED to silna terapia, która odchudza, zagęszcza skórę , likwiduje cellulit i obrzęki. Zabieg bezpieczny dla skór naczyniowych.

Liposukcja wodna WAL

Permanentna likwidacja tkanki tłuszczowej poprzez wypłukanie jej wypłukanie z tkanek. Zabieg nie niszczy naczyń krwionośnych.

Małe pośladki jak wypełnić?

Małe pośladki, płaskie pośladki to często problem wielu kobiet. Pamiętaj, że zadowolenie z kształtu pośladków jest kwestią bardzo indywidualną. Każdy ma swoje preferencje dotyczące wyglądu i kształtu ciała. Co jest atrakcyjne dla Ciebie, może nie być atrakcyjne dla innej osoby. Najważniejsze to czuć się komfortowo i zgodnie ze swoim ciałem. 

Co robić, gdy ma się małe pośladki? 

Jeżeli dostrzegasz mankamenty swoich pośladków, nie jesteś zadowolony z ich kształtu, chcesz go poprawić istnieje wiele metod, aby to osiągnąć. Jak już wspomniano, najważniejsze, aby odejmować decyzje z własnymi wartościami i potrzebami. 

Jeżeli pragniesz powiększyć pośladki uwydatnić ich kształt, a ćwiczenia fizyczne nie przynoszą odpowiednich rezultatów, sprzymierzeńcem staje się chirurgia plastyczna. 

Jakie metody na wypełnienie pośladków?

Istnieje wiele metod uwypuklenia, powiększenia małych pośladków. 

Do nich należą: wypełniacze pośladków, pośladkowe implanty czy wypełniacze pośladków. 

Wypełnienie pośladków własnym tłuszczem. 

Warto podkreślić, że najbezpieczniejszą metodą chirurgiczną zawsze będzie przeszczep własnej tkanki tłuszczowej. Tkanka tłuszczowa stanowi własny naturalny materiał biologiczny każdego pacjenta. Co najważniejsze w zasadzie nie ma ryzyka odrzucenia własnej tkanki. 

Co to są wypełniacze na małe pośladki?

Zabiegi iniekcyjne to nic innego jak wypełnienie pośladków substancją jaką jest kwas hialuronowy. Wypełniacze w przeciwieństwie do przeszczepu tłuszczu dają efekt tymczasowy. 

Ponadto nie zapominaj, że zdrowa dieta i ćwiczenia zawsze pomogą Tobie przede wszystkim utrzymać dobry stan zdrowia, a w konsekwencji pomogą utrzymać efekt zabiegu. Dzięki ćwiczeniom zwiększasz masę mięśniową, przez co nadajesz pośladkom lepszego wyglądu. 

Jeśli nie jesteś zadowolony z kształtu swoich pośladków i chcesz go poprawić, istnieją różne metody, jakie można podjąć (jak wspomniano wcześniej), takie jak ćwiczenia, dieta, wypełniacze, przeszczep tłuszczu lub implanty pośladkowe. Jednak zawsze warto podjąć takie decyzje ostrożnie i po dokładnym rozważeniu swoich motywacji i oczekiwań.

Konsultacje medyczne w Prime Clinic w Warszawie

Jednak jeśli masz konkretne cele związane z kształtem pośladków, zawsze warto konsultować się z lekarzem lub specjalistą w Prime Clinic w Warszawie, aby omówić dostępne opcje i potencjalne ryzyka.