Brzuch

BOA presoterapia

Masaż drenująco uciskowy. Redukcja cellulitu, nagromadzonej wody w organizmie. Wspomaganie procesu odchudzania.

Drenaż limfatyczny podciśnieniowy laser

Drenaż limfatyczny laser podciśnieniowy LED to silna terapia, która odchudza, zagęszcza skórę , likwiduje cellulit i obrzęki. Zabieg bezpieczny dla skór naczyniowych.

Fala Uderzeniowa

Fala Uderzeniowa zwalcza cellulit oraz lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej. Stymuluje metabolizm. Zabieg wygładza skórę. Rozbija komórki tłuszczowe zwiększają jędrność i sprężystość skóry.

Fale Radiowe RF z polem elektromagnetycznym Venus

Zabieg likwiduje cellulit, ujędrnia skórę i usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej.

Fizjoterapia

Rehabilitacja i fizjoterapia problemów ortopedycznych po urazach, operacjach i przeciążeniach.

HIFU na ciało

Ultradzwiękowy lifting ciała. Lifting ud, kolan, ramion, brzucha

Karboksyterapia na cellulit

Odmłodzenie, odbudowa utraconej objętości skóry, likwidacja rozstępów i cellulitu, zmiejszenie zmarszczek pod oczami i na szyi.

Likwidacja Blizn i Rozstępów

Terapia terapia niwelująca nieestetyczne rozstępy i blizny przerostowe, pourazowe jak również pooperacyjne.

Lipofilling – ciało

Przeszczep tłuszczu w wybrane partie ciała, twarz, piersi, pośladki, dłonie.

Liposukcja wodna WAL

Permanentna likwidacja tkanki tłuszczowej poprzez wypłukanie jej wypłukanie z tkanek. Zabieg nie niszczy naczyń krwionośnych.

Masaże ciała

Drenaż, regeneracja skóry ciała.

Plastyka brzucha

Plastyka brzucha (tummy tuck) chirurgiczny zabieg odmładza wygląd oraz kształt brzucha. Zabieg permanentnie usuwa nadmiar skóry i tłuszczu, przywraca mięśnie proste brzucha, przez co brzuch staje się płaski.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa NEW

Usuwanie tkanki tłuszczowej mikrofale

Mmikrofale Coolwaves to najnowszy rewolucyjny zabieg modelujący sylwetkę. Redukuje tkankę tłuszczową w partii zabiegu, napina poprawa jakość skóry.

Brzuch to część ciała, która znajduje się w dolnej części tułowia, między klatką piersiową a miednicą. Nadmiar tłuszczu w tej okolicy jest częstym problemem i może mieć negatywny wpływ na zdrowie i samoocenę.

Kiedy zasięgnąć porady specjalisty, żeby zgubić brzuch?

Zgubienie brzucha, czyli redukcja tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, jest procesem, który wymaga odpowiedniego podejścia i często wsparcia specjalisty.  Prime Clinic pomożemy Tobie rozwiązać ten problem zdrowotny, przede wszystkim zweryfikujemy przyczynę otyłości. Oto kilka sytuacji, kiedy warto zasięgnąć porady specjalisty:

Za pierwszą przyczynę uważa się brak postępów w odchudzaniu pomimo stosowania zdrowej diety i ćwiczeń. Jeżeli stosujesz zdrową dietę i regularnie ćwiczysz, a waga stoi nie zmienia się kształt twojej sylwetki to pierwszy sygnał, aby zasięgnąć porady dobrego specjalisty. 

Czego możesz spodziewać się po konsultacji medycznej?

Lekarz podczas konsultacji medycznej zrobi z Tobą wywiad dotyczący twojego stanu zdrowia nawyków żywieniowych. Na pewno też zapyta o aktywność fizyczną. Jeśli masz jakiekolwiek schorzenia lub obawy zdrowotne, takie jak problemy z sercem, nadciśnienie czy choroby metaboliczne, konsultacja ze specjalistą jest niezbędna przed rozpoczęciem jakiegokolwiek programu odchudzania, programu odchudzania partii brzucha. 

Następnie skieruje Cię na odpowiednie badania krwi. Na tej podstawie dostaniesz diagnozę i plan leczenia. Plan leczenia może obejmować zabiegi laserowe w przypadku niewielkiej otyłości, jak również radykalny plan leczenia, liposukcję. 

Czym jest liposukcja wodna WAL?

Liposukcja wodna WAL innymi słowy to odsysanie tkanki tłuszczowej przy pomocy strumienia wody, czyli soli fizjologicznej. Nie narusza naczyń krwionośnych. 

Inne zabiegi laserowe na redukcję tkanki tłuszczowej? 

Zabiegi laserowe to skuteczna metoda usuwania tkanki tłuszczowej na brzuchu, należą do nich fale cool wawes oraz Venus. Zapoznaj się tymi bezbolesnymi zabiegami. 

Zawsze pamiętaj o zdrowej diecie, aktywności fizycznej. Bądź cierpliwy i konsekwentny w swoich działaniach. Szybkie rozwiązania zazwyczaj nie są skuteczne na dłuższą metę.