Rozstępy

Drenaż limfatyczny podciśnieniowy laser

Drenaż limfatyczny laser podciśnieniowy LED to silna terapia, która odchudza, zagęszcza skórę , likwiduje cellulit i obrzęki. Zabieg bezpieczny dla skór naczyniowych.

Fala Uderzeniowa

Fala Uderzeniowa zwalcza cellulit oraz lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej. Stymuluje metabolizm. Zabieg wygładza skórę. Rozbija komórki tłuszczowe zwiększają jędrność i sprężystość skóry.

Fale Radiowe RF z polem elektromagnetycznym Venus

Zabieg likwiduje cellulit, ujędrnia skórę i usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej.

HIFU na ciało

Ultradzwiękowy lifting ciała. Lifting ud, kolan, ramion, brzucha

Karboksyterapia na cellulit

Odmłodzenie, odbudowa utraconej objętości skóry, likwidacja rozstępów i cellulitu, zmiejszenie zmarszczek pod oczami i na szyi.

Likwidacja Blizn i Rozstępów

Terapia terapia niwelująca nieestetyczne rozstępy i blizny przerostowe, pourazowe jak również pooperacyjne.

Liposukcja wodna WAL

Permanentna likwidacja tkanki tłuszczowej poprzez wypłukanie jej wypłukanie z tkanek. Zabieg nie niszczy naczyń krwionośnych.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa NEW

Rozstępy co to?

Rozstępy to inaczej zwane rozstępy skórne. Objawiają się w postaci cienkich pasków smug na skórze. Mogą przybierać barwę fioletową, czerwoną bądź białą. Występują w różnych obszarach ciała. Najczęściej pojawiają się na brzuchu, udach pośladkach, piersiach i biodrach. 

Co wpływa na powstawanie rozstępów? 

Szpecące paski, rozstępy są wynikiem rozciągania skóry na skutek gwałtownego wzrostu ciała. Często pojawiają się po ciąży, a także innych czynników. 

Jakie sposoby na rozstępy? 

Rozstępy można leczyć bądź łagodzić ich widoczność. Nie są defektem skóry, który mógłby zagrażać zdrowiu lub życiu pacjenta. 

Jak leczyć rozstępy?

Przede wszystkim laseroterapia, to jedna z najskuteczniejszych metod niwelowania rozstępów. W Prime Clinic znajduje się dobry sprzęt laserowy, który pomaga likwidować widoczność rozstępów. Laseroterapia, pomaga stymulować produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Pomaga to w regeneracji i zmniejszeniu widoczności rozstępów.

Kolejna metoda likwidacji rozstępów to mikrodermabrazja i peelingi chemiczne. 

Zabiegi kosmetyczne jak peelingi chemiczne pomagają usunąć martwe komórki skóry i pobudzić procesy regeneracyjne skóry. Wygadzają skórę tym samym zmniejszają widoczność rozstępów.

Kolejna metoda to terapia igłowa. Innowacyjna terapia mikroigłowa, znana również jako mikronakłuwianie skóry, wykorzystuje niewielkie igły do stymulowania procesu naprawczego skóry. Może to pomóc w zredukowaniu widoczności rozstępów. Metoda ta jest bardzo skuteczna w odmładzaniu skory. 

Pielęgnacja domowa, domowa likwidacja rozstępów.

Stosuj kremy i balsamy bogate w witaminę A i E, kwas hialuronowy, kolagen oraz substancje silnie nawilżające. Regularna pielęgnacja domowa wspiera kliniczną i kosmetyczną terapię rozstępów, przez co szybciej następuje efekt likwidacji rozstępów. 

Nie zapominaj o zdrowym trybie życia, regularnych ćwiczeniach fizycznych, które mają wpływ na utrzymanie skóry w dobrej kondycji. 

Zaawansowane rozstępy połączone z wiotkością skóry. 

W przypadku rozstępów połączonych z dużą wiotkością skóry na brzuchu najskuteczniejsze będzie wycięcie nadmiaru skóry, czyli abdominoplastyka (plastyka brzucha) zbieg również dostępny w Prime Clinic w Warszawie.

Konsultacje Medyczne rozstępy.

Warto zaznaczyć, że żadna z tych metod (za wyj chirurgicznego wycięcia fragmentu skóry) nie jest w stanie całkowicie usunąć rozstępów. Zabiegi wymienione powyżej mogą pomóc w ich zredukowaniu i poprawieniu wyglądu skóry. Jak już wspomniano, istnieje wiele czynników wpływających na skłonność do rozstępów. Należą do nich; genetyka, wiek i jakość skóry.  Efekty leczenia mogą być różne u różnych osób. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek terapii warto skonsultować się z dermatologiem lub specjalistą od pielęgnacji skóry, aby dostosować leczenie do indywidualnych potrzeb.