Boczki

BOA presoterapia

Masaż drenująco uciskowy. Redukcja cellulitu, nagromadzonej wody w organizmie. Wspomaganie procesu odchudzania.

Drenaż limfatyczny podciśnieniowy laser

Drenaż limfatyczny laser podciśnieniowy LED to silna terapia, która odchudza, zagęszcza skórę , likwiduje cellulit i obrzęki. Zabieg bezpieczny dla skór naczyniowych.

Fala Uderzeniowa

Fala Uderzeniowa zwalcza cellulit oraz lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej. Stymuluje metabolizm. Zabieg wygładza skórę. Rozbija komórki tłuszczowe zwiększają jędrność i sprężystość skóry.

Fale Radiowe RF z polem elektromagnetycznym Venus

Zabieg likwiduje cellulit, ujędrnia skórę i usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej.

HIFU na ciało

Ultradzwiękowy lifting ciała. Lifting ud, kolan, ramion, brzucha

Likwidacja Blizn i Rozstępów

Terapia terapia niwelująca nieestetyczne rozstępy i blizny przerostowe, pourazowe jak również pooperacyjne.

Lipofilling – ciało

Przeszczep tłuszczu w wybrane partie ciała, twarz, piersi, pośladki, dłonie.

Liposukcja wodna WAL

Permanentna likwidacja tkanki tłuszczowej poprzez wypłukanie jej wypłukanie z tkanek. Zabieg nie niszczy naczyń krwionośnych.

Masaże ciała

Drenaż, regeneracja skóry ciała.

Plastyka brzucha

Plastyka brzucha (tummy tuck) chirurgiczny zabieg odmładza wygląd oraz kształt brzucha. Zabieg permanentnie usuwa nadmiar skóry i tłuszczu, przywraca mięśnie proste brzucha, przez co brzuch staje się płaski.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa NEW

Usuwanie tkanki tłuszczowej mikrofale

Mmikrofale Coolwaves to najnowszy rewolucyjny zabieg modelujący sylwetkę. Redukuje tkankę tłuszczową w partii zabiegu, napina poprawa jakość skóry.

CO TO SĄ BOCZKI?

Boczki na ciele to potoczne określenie zbędnej tkanki tłuszczowej. Tkanka tłuszczowa najczęściej gromadzi się w okolicy brzucha i talii. Najskuteczniejszym zabiegiem na likwidację boczków jest liposukcja boczków. Dokładniej liposukcja boczków metodą wodną. Zabieg odsysania tłuszczu to nie jedyna metofa.

PRZYCZYNY POWSTAWANIA BOCZKÓW?

Jest wiele przyczyn powstawania boczków na ciele. Najczęściej pojawiają się w wyniku nadmiernego spożycia kalorii, czyli tzw.  objadania się, co prowadzi do otyłości. Kolejną przyczyną powstawania nadmiernej tkanki tłuszczowej to zmiany hormonalne szczególnie u kobiet w okresie menopauzy. Należy pamiętać, że brak ruchu czyli aktywności fizycznej także przyczynia się do odkładania się tłuszczu na boczkach.

Zabiegi na boczki należą do grupy zabiegów modelujacych sylwetkę. Dzięki tym zabiegom następuje uszkodzenie tkanki tłuszczowej, która następnie jest wydalana z organzmu. Tkanka tłuszczowa to cenny biologiczny matereriał, który może byc wykorzystany do przeszczpu czy silnego odmlodzenia twarzy jak odmłodzenie z wykorzystaniem komórek macierzystych. 

JAK WYGLĄDAJĄ BOCZKI? 

Nadmierna tkanka tłuszczowa potocznie zwana boczkami jest widoczna najczęściej w  postaci symetrycznych wałeczków po obu stronach talii. Boczki są szczególnie widoczne gdy nosimy obcisłe ubrania.

CO ROBIĆ, ŻEBY ZGUBIĆ BOCZKI? 

Usunięcie tkanki tłuszczowej to przede wszystkim zdrowa i zbilansowana dieta oraz regularna dostosowana do twoich potrzeb aktywność fizyczna. Gdy to nie przynosi rezultatów warto wspomóc się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii czy masaży drenujących. Wszystkie te zabiegi pomogą Tobie zrzucić nadmierne kilogramy.

JAK ZGUBIĆ BOCZKI?

Umów się na konsultację do Prime Clinic w Warszawie. Dobierzemy odpowiednią terapię tak abyś mogła/ mógł cieszyć się smukłą sylwetką. Zabiegi na boczki są bardzo skuteczne. Przede wszystkim zbadamy Twój stan zdrowia. Na tej podstawie dowiemy się, czy przyczyną powstawania boczków jest problem zdrowotny czy złe nawyki.  W Prime Clinic posiadamy szeroką paletę zabiegów od liposukcji wodnej WAL po terapie laserowe czy masaże drenujące.

Przykładowe zabiegi na boczk czyli zabiegi w walce z boczkamii:

Venus legacy, karboksyterapia, podciśnieniowy masaż drenujący, technologia hiu. Niewątliwie, innowacyjna i najbardziej skuteczna metoda  odsysanie komórek tłuszczowych to liposukcja wodna 

czas trwania zabiegu zależy od typu zabiegu szczegółowe informacje na stronie zabiegu.