Krzywizna
nosa

Zabiegi

Niechirurgiczna korekta nosa

Korekta krzywizny nosa przy użyciu kwasu hialuronowego. Efekt natychmiastowy, alternatywa dla chirurgicznej korekty nosa.

Krzywizna nosa – można skutecznie wyleczyć, czyli pozbyć się problemu. Proporcjonalny prosty nos to ozdoba każdej twarzy. Dlatego większość z nas chciałaby mieć piękny nos. Krzywy nos to fizyczna deformacja w wyniku czego nos jest garbaty, wygięty, nierówny i zakrzywiony. Garbaty nos, zdeformowany nos może być wynikiem rożnych czynników jak np. wrodzonych wad, urazów, zmian związanych z procesem starzenia się. Garbaty nos u większości osób traktowany jest jako negatywny aspekt estetyczny. Wpływa na komfort oddychania i samoocenę. 

Dlatego też większość z nas zastanawia się jak wyprostować garbaty nos?  W efekcie wiele osób decyduje się na korekcję garbatego nosa za pomocą chirurgicznego zabiegu jakim jest rinoplastyka. Bezsprzecznie zabieg chirurgicznej korekty nosa pomaga poprawić jego wygląd jak również funkcjonalność. Należy pamiętać, że w zależności od stopnia deformacji dobiera się odpowiednią terapię, aby nos stał się kształtny, przede wszystkim pasujący do twarzy pacjenta. Zabieg modelowania nosa z pewnością zarezerwowany jest dla niewielkich defektów kształtu nosa. 

Na czym polega zabieg korekta nosa kwasem hialuronowym?

Leczenie garbatego nosa zależy od przyczyny tego problemu oraz stopnia jego nasilenia. Istnieje kilka możliwości terapeutycznych, które można stosować w zależności od konkretnego przypadku. W łagodnych przypadkach nos można skorygować przy użyciu specjalnie usieciowanego kwasu hialuronowego. W wyniku zabiegu  nos w bezpieczny sposób jest skorygowany. Korekta nosa kwasem hialuronowym to bardzo popularny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Podczas zabiegu modelowania nosa kwasem hialuronowym można skorygować defekty estetyczne jak np. garbaty nos, wymodelować końcówkę nosa, tak aby nos znów stał się kształtny. W przeciwieństwie do operacji rynoplastyki zabieg nie wymaga znieczulenia ogólnego. Dla podniesienia komfortu pacjenta zabieg wykonuje się w

znieczuleniu miejscowym. 

Efekt zabiegu korekty nosa jest natychmiastowy i naturalny. Nie wymaga on okresu rekonwalescencji. 

Konsultacje lekarskie 

Pamiętaj, że gdy tylko nie jesteś zadowolony z kształtu i wyglądu swojego nosa warto pozbyć się kompleksu i odwiedzić Prime Clinic w Warszawie. Skorzystaj z konsultacji lekarskiej podczas której omówisz swoją dolegliwość z lekarzem tym samym wybierzecie najlepszą metodę terapeutyczną. Dzięki metodzie modelowania nosa kwasem hialuronowym możesz umilknąć inwazyjnej operacji plastycznej, jest to mały zabieg, przynoszący duże wizualne efekty terapeutyczne.