Powiększanie

Lip lift lifting ust

Lip lift lifting ust, chirurgiczne usunięcie nadmiaru skóry na górnej wardze. Permanentny efekt naturalnie większych ust, przez co następuje odmłodzenie twarzy.

Modelowanie i powiększanie ust

Odświeżanie, modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym.

Co to są małe usta?

Powiększanie ust, to bardzo popularny zabieg na świecie. Małe usta to popularny problem estetyczny. Wiele kobiet pragnie go rozwiązać poprzez stosowanie rożnych zabiegów. Każda kobieta marzy o pięknych symetrycznych jędrnych ustach, które są ozdobą twarzy. Usta to ważny element twarzy, proporcjonalne dodają uroku każdej kobiecie. Zdarza się, że mężczyźni również borykają się z asymetrią ust, którą chcą poprawić. Oczywiście ocena własnych cech fizycznych to Twoja indywidualna percepcja. Ważne jest, aby czuć się dobrze ze sobą i akceptować siebie takim, jakim jesteś.

Często budowa twarzy, genetyka, procesy starzenia się wpływają negatywnie na wygląd naszych ust. 

Jak powiększyć, wymodelować usta? 

Powiększanie ust w Warszawie w Prime Clinic cieszy się niezmienną popularnością. Efekty modelowania ust są zawsze naturalne, pasujące do twarzy pacjenta. Istnieje wiele metod powiększania ust od kwasu hialuronowego po zabiegi kosmetologiczne. Pamiętaj, że po pierwsze usta możesz powiększyć po drugie odświeżyć a po trzecie wymodelować likwidując np. zmarszczki wokół ust czy zlikwidować bruzdy linie marionetki.

Kto wykonuje zabieg powiększania ust?

Pamiętaj, że zabieg powinien wykonać wyłącznie dobry lekarz specjalista z zakresu medycyny estetycznej. Podczas wizyty przed zabiegiem w Prime Clinic w Warszawie lekarz przeprowadzi z Tobą rozmowę na temat Twoich oczekiwań. Zapytaj o efekty zabiegów przed i po. To pozwoli Tobie lepiej zaufać lekarzowi i ocenić jego umiejętności w modelowaniu ust. Następnie lekarz dobiera odpowiedni preparat w celu wykonania zabiegu. Wszystkie preparaty medyczne stosowane w Prime Clinic w Warszawie posiadają certyfikaty medyczne uprawiające do obrotu na rynku polskim. Istnieje również chirurgiczna jednorazowa terapia intencją której jest trwałe powiększenie ust dzięki zmniejszeniu przestrzeni nad czerwienią wargową. Zabieg popularnie zwany lipliftem skutecznie w naturalny sposób unosi górną wargę. Zalecany jest dla osób u których przestrzeń między nosem a górą wargą jest niewspółmiernie długa. Skrócenie jej nadaje twarzy bardziej symetryczny wygląd.  

Jaka cena powiększania ust? 

Podsumowując w zależności od typu zabiegu cena powiększania ust zależy od ilości zużytego preparatu i skali zabiegu. Śledź promocje Prime Clinic, dzięki nim uzyskasz zawsze dobrą cenę na zabieg.