Plastyka powiek to rewolucyjny zabieg odmładzający, który skutecznie usuwa opadające powieki i worki pod oczami, przywracając twarzy młodzieńczy i wypoczęty wygląd. Jest to bezpieczna i szybka procedura, oferująca spektakularne rezultaty i znacząco poprawiająca komfort życia.

Zapisz się na konsultację lekarską do Prime Clinic w Warszawie , żeby omówić oczekiwania związane z zabiegiem blefaroplastyki.

Opadające

Facemodeling liftingujący masaż twarzy

Facemodeling to długookresowy manualny lifting twarzy. Terapia łączy unikatowe techniki masażu. Modeluje i odmładza twarz. Wykonywany regularnie wyszczupla twarz.

HIFU lifting ultradźwiękowy

Lifting twarzy, uniesienie owalu i policzków.

Karboksyterapia na twarz

Terapia wiotkiej skóry twarzy, szyi i dekoltu, Wygładzenie zmarszczek wokół oczu

Laminacja brwi i rzęs

Alternatywa dla makijażu permanentnego. Korekcie ulega kształt brwi i rzęs.

Laser frakcyjny nieablacyjny

Odmładzanie skór problematycznych, blizny potrądzikowe, szerokie pory, rozstępy.

Laserowy drenaż limfatyczny na twarz

Zmniejsza obrzęki, działa liftingująco. Robiony regularnie wyszczupla twarz unosi policzki

Lifting Brwi Brow lift

Chirurgiczny Lifting Brwi, Brow lift, nazywany również jako lifting czoła. Podniesienie brwi daje efekt otwartego oka, często bez potrzeby plastyki powiek.

Masaż Hadado®

Masaż liftingujący twarz, szyję i dekolt. Masaż powięziowy. Systematycznie wykonywany daje efekt długookresowego liftingu

Masaż Kobido

Masaż odmładzająco relaksujący, dający efekt liftingu.

Masaż liftingujący FLOW

Masaż liftingujący FLOW to kompozycja odmładzającego masażu tkanek głębokich twarzy, szyi i dekoltu. Niweluje zastoje limfatyczne przez co twarz staje się jędrna wyszczuplona.

Mezoterapia Anti- aging

Odżywienie poprzez iniekcję preparatów witaminowych z kwasem hialuronowym.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg odmładzający, który poprzez mikroiniekcje skutecznie zwalcza oznaki starzenia, nawilża i rewitalizuje skórę, oferując natychmiastowe wygładzenie skóry.

Mezoterapia mikroigłowa

Regeneracja i rewitalizacja skóry. Niweluje zmarszczki, napina i odbudowuje skórę.

Odmłodzenie okolic oka

Odnowa delikatnej skóry wokół oczu. Likwidacja zmarszczek, cieni pod oczami i plam pigmentacyjcyh.

Plastyka Powiek

Plastyka powiek (blefaroplastyka) to chirurgiczne wycięcie nadmiaru skóry na powiece. Daje efekt odmłodzenia okolic oka i twarzy. Zabieg zalecany dla osób w każdym wieku gdzie następuje przerost skóry na powiece.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa NEW

RF mikroigłowy na twarz

Lifting 3D. Odbudowuje, napina, likwiduje zmarszczki. Poprawia owal twarzy unosi policzki.

Siatka hialuronowa

Odbudowa rusztowania dla skóry, dedykowana dla skór wiotkich, opadających.

Wodorowe oczyszczanie twarzy

Głębokie oczyszczanie twarzy przy użyciu wodoru. Antyoksydacja, poprawa kolorytu i tekstury skóry.

Opadające powieki czym są?

Badania pokazują, że 80% społeczeństwa w wieku ok 40 lat zmaga się problemem tzw. opadającej powieki. Ze wzglądu na skalę zjawiska plastyka powiek, Blepharoplastyka to najczęściej wybierany zabieg, którego celem jest naprawa okolicy oka, tym samym odmłodzenie oka. 

Opadająca powieka to schorzenie zwane ptosis. Dolegliwość polega na ograniczeniu pola widzenia na skutek opadania przerośniętej skóry na powiece. Schorzenie może dotyczyć jednej powieki bądź obu. Opadająca powieka najczęściej rozwija się w późniejszym wieku, są także przypadki, przerośnięcia skóry na powiece wynikające z budowy oka od urodzenia. 

Na czym polega choroba opadającej powieki? 

Z wiekiem stopniowo pogarsza nam się napięcie mięśniowe podobnym sposobem osłabiają się mięśnie dźwigacze powieki górnej, w związku z tym powstaje opadająca powieka. Niektóre schorzenia jak choroba neuronów ruchowych jak zespół Hornera, czy choroba Myasthenia gravis mogą również przyczyniać się do powstania opadania powiek. Nie obojętne są również operacje w okolicy oka jak operacje zaćmy, które mogą powodować osłabienie mięśni wypływających na utrzymanie kształtu powieki. 

Jak leczyć opadające powieki? 

Istnieje wiele popularnych metod leczenia opadającej powieki. Zastanawiasz się też jak podnieść powieki bez opracji? Zapoznaj się z ofertą zabiegów Prime Clinic w Warszawie. W ofercie znajdziesz zabiegi laserowe takie jak laserowy lifting powiek i zabieg chirurgiczny jakim jest plastyka powiek, blepharoplastyka. 

Plastyka powiek Warszawa konsultacja lekarska Prime Clinic

Borykasz się z częściowo zasłoniętą źrenicą, która zawęża pole widzenia. Podnosisz brwi w nienaturalny sposób, aby unieść powiekę? Oznacza to, że warto skonsultować się z lekarzem celem wyeliminowania schorzenia opadającej powieki. Wszelkie nienaturalne napinania mięśni twarzy z czasem mogą prowadzić do asymetrii twarzy. Asymetria twarzy w znaczący sposób może prowadzić do pogorszenia się wyglądu zewnętrznego, przez co może wpływać na gorsze samopoczucie. Nie należy zapominać, że z powodu opadającej powieki może pojawiać się ból, zaburzenia widzenia jak również łzawienie oczu. Takie objawy wymagają interwencji lekarskiej z uwagi na ryzyko pogorszenia się wzroku. Dlatego nie zwlekaj, jeśli zauważysz jakikolwiek z powyższych objawów skonsultuj się z dobrym chirurgiem plastykiem w Prime Clinic w Warszawie, aby uzyskać diagnozę i zostać objętym dalszym leczeniem

Czy zabieg Blepharoplastyka jest bezpieczny? 

Zabieg plastyki powiek Blepharoplastyki jest bardzo bezpieczny. Pole Z reguły jest on wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Polega na redukcji nadmiary skóry na powiece. Po zabiegu pacjent ma założone szwy które nie kolidują mu w codziennych czynnościach życiowych. 

Jaka cena plastyki powiek? 

Plastyka powiek to bardzo skuteczny zabieg. Wielu lekarzy skłania się, żeby plastyka powiek była wykonywana na NFZ jako zabieg bezpieczny znacznie poprawiający jakość życia pacjenta w każdym wieku. Zabieg plastyki powiek jest bardzo popularny, daje bardzo dobre efekty terapeutyczne przy stosunkowo niewielkich kosztach. W zależności od skomplikowania zabiegu, czy jest to pierwsza operacja czy wtórna, cena zabiegu plastyki powiek górnych wacha się do 5000 zł do 8000 zł. Lekarz chirurg podczas konsultacji wycenia zabieg. Zabieg powinien zostać wykonany przez doświadczonego chirurga lub chirurga plastyka. Podczas konsultacji przed zabiegowej warto zapytać o efekty operacji plastyki powiek przed i po. To pozwoli nam ocenić efekty zabiegu danego lekarza. Wszystkie zabiegi blepharoplastyki w Prime Clinic w Warszawie placówce medycznej, wykonywane są na dobrym sprzęcie medycznym.